China Motorbike dry charged maintenance free battery YT5AL-BS manufacturers and suppliers | SONGLI

Bateria pa pagesë YT5AL-BS mirëmbajtje e ngarkuar me moto të thatë

Përshkrim i shkurtër:

Standard: GB 
Vlerësurat tensionit (V): 12 
Kapaciteti Vlerësurat (Ah): 5 
Madhësia Battery (mm): 119 * 60 * 126 
Referenca Pesha (kg): 1.46 
Madhësia Outer rasti (cm): 33.3 * 27.7 * 14.3 
Paketimi Numri (copë): 6 
20ft enë ngarkimit (copë): 11.088 
Drejtimi Terminal: 
Shërbimi OEM: përkrahur
origjinës: Fujian, China.


Detail Product

Etiketat e produkteve

Profili i kompanisë
lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi / Factory.
Produktet kryesore: bateri të çojë acid, bateri VRLA, bateri motor, bateri magazinimit, bateri elektronike Bike, bateri Automobilistikë dhe bateri litium.
Viti i Themelimit: 1995.
Management System Certifikata: ISO19001, ISO16949.
Vendndodhja: Xiamen, Fujian.

Info Basic & specifikim kyçe
Standard: GB
Tensioni nominal (V): 12
Kapaciteti nominal (Ah): 5
Madhësia Battery (mm): 119 * 60 * 126
Referenca Pesha (kg): 1.46
Madhësia Outer rasti (cm): 33.3 * 27.7 * 14.3
Paketimi numrin (copë): 6
20ft enë ngarkimit (copë): 11.088
Terminal Drejtimi:
Shërbimi OEM: përkrahur
origjinës: Fujian, China.

Packaging & dërgesë
Paketimi: kuti PVC / kuti me ngjyra.
Dërgesë: FOB Port: Xiamen Port.
Koha Lead: 20-25 ditë pune.

Pagesës dhe të dorëzimit
Kushtet e pagesës: TT, D / P, LC, OA, etj
dorëzimit Details: brenda 30-45 ditëve pas qëllim konfirmuar.

Avantazhet Konkurruese fillore
1. 100% inspektimit Pre-ofrimit për të siguruar cilësi të qëndrueshme dhe punën e të besueshme.
2. Pb-Ca aliazh grid pjatë bateri, humbje të ulët të ujit, dhe të qëndrueshme cilësia e ulët norma të vetë-shkarkimit.
3. Me teknologjinë nënshkrimin ngrohjes, pronë e mirë nënshkrimin.
4. rezistenca ulët të brendshme, performanca e mirë shkalla e lartë e shkarkimit.
5. Përsosmëri të lartë dhe të ulët të performancës temperatura, temperatura e punës duke filluar nga -25 ℃ për 50 ℃.
6. Projektimi Jeta e shërbimit float: 3-5 vjet.

Tregu kryesor i eksportit
1. vendet e Azisë Juglindore: India, Indonezia, Malajzia, Filipinet, Myanmar, Vietnam, Kamboxhia, etj
vende 2. Afrika: Afrika e Jugut, Algjeria, Nigeria, Kenia, Egjipt, etj
vendet 3. Middle-East: Jemen, Irak, Turqi, Liban, Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabia Saudite, etj
4. Latine dhe Afrika e amerikan vende: Meksikë, Kolumbi, Brazil, Peru, Ekuador, Venezuela, etj 
5. vendet evropiane: Gjermania, Italia, Ukraina, etj


  • Previous:
  • Next: